Yükleniyor.
Lütfen bekleyin.

Menü

+90 216 461 7154

iletisim@nirvasist.com

Kurumsal

AnasayfaKurumsal
AnasayfaKurumsal
single image

Kısaca Hakkımızda

Bilişim sektörüne “Yeni bir başlangıç için” sloganıyla 2017 yılı başında giriş yapan nirvasist bilişim teknolojileri, İstanbul Ümraniye’de hizmetine devam etmektedir.

Dijital dünyanın önemli araçlarından olan web sitelerini en güncel teknolojilerle kolay kullanılabilir bir şekilde tasarlamayı kendine görev edinmiştir. Bunun yanında teknolojik alanlarda teknik destek hizmeti, sorun çözme, proje geliştirme, donanım tedarik etme işlerinde de titizlikle hizmet vermektedir. Bu alanda danışmanlık hizmetleri firmamızın en önemli faaliyetlerinden birisidir. Gerek web tasarım hizmeti olsun, gerek diğer konularda olsun ihtiyaç duyacağınızdan ne fazlası ne eksiği olacak şekilde en uygun olanını seçmenize yardımcı olacak adımlar bu danışmanlık hizmeti sayesinde belirlenir. Hizmet verdiğimiz alanlar hakkında bilgi almak için hizmetler sayfamızı inceleyebilir, bize telefon numaralarımızdan ulaşabilir, mail atabilir, sitemizdeki formları doldurabilir, dilerseniz bizim için en kıymetlisi olan, bir kahvemizi içmeye gelebilirsiniz.

Misyonumuz

Kurumların, işletmelerin, işyerlerinin bilişim sektöründeki ihtiyaçlarını karşılamak ana görevimizdir. Bu ihtiyaçların kapsamını açmak gerekirse, web sitesi ihtiyacı, arama motorlarında üst sıralara yerleşme, işinizi internette duyurma, içerik üretme, sosyal medyada var olma, donanım ve yazılım sorunlarının düzeltilmesi, donanım ve yazılım tedarik etme gibi çalışmaları sayabiliriz. Amacımız, bu alanlarda en iyi hizmeti en kaliteli şekilde ve uygun fiyatlarla sunmaktır.

single image
single image

Vizyonumuz

Ülkemizi yazılım sektöründe söz sahibi olacak bir konuma getirebilmek için en başta kendimizi yeni çıkan teknolojilerde en iyisi olacak şekilde yetiştirmek, daha sonra ülkemizden çıktığı için milli gururumuz sayılacak yeni teknolojiler geliştirmek ve bütün dünyaya teknolojilerimizi ve yazılımlarımızı sunmak geleceğe dair hedeflerimizdir.

Neredeyiz?

Firmamız İstanbul’un hızlı büyüyen ilçesi Ümraniye’nin en işlek caddesinde kurulmuş olup, halen aynı adreste faaliyetine devam etmektedir. Açık adresimizi iletişim sayfamızda haritayla beraber bulabilirsiniz.

Ne Yapıyoruz?

Web sitesi tasarlıyoruz, e-ticaret portalları kuruyoruz, donanım ve yazılım sorunlarına çözümler getiriyoruz, masaüstü, mobil ve web uygulamaları geliştiriyoruz, teknik danışmanlık, sosyal medya danışmanlığı, içerik oluşturma danışmanlığı yapıyoruz, profesyonel fotoğrafçılık ve görsel materyaller hazırlama hizmeti veriyoruz. Verdiğimiz hizmetleri detaylı bir şekilde hizmetler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Nasıl Yapıyoruz?

  • Öncelikle telefonlarımız, mail adreslerimiz veya formlar üzerinden bizimle iletişime geçiyorsunuz.
  • Sorununuzu veya isteğinizi dinliyoruz, size nasıl yardımcı olabiliriz sorusunun cevabını buluyoruz.
  • İstekleriniz doğrultusunda size en uygun çözümü en uygun koşullar altında en uygun fiyata nasıl yapabiliriz, planlamasını birlikte yapıyoruz.
  • Planlamamızı sizin onayınıza sunuyoruz, planlamamıza son şeklini veriyoruz.
  • Uygulama aşamasına geçiyoruz. Verilen süre zarfında işimizi tamamlıyoruz.
  • İş teslimi sonrasında veya operasyonun tamamlanmasının ardından son kontrolleri yapıyoruz, testlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gerektiğinde eğitim sunuyoruz.
  • Son aşamada sizden geri dönüşleri alıyor, devamında uygun görülen düzenlemeleri gerçekleştiriyoruz.